Využijte prostory učeben k...

Pro pořádání firemních seminářů, školení a workshopů nabízíme 4 plně vybavené učebny s celkovou kapacitou 120 míst. Součástí areálu je vlastní parkoviště s kapacitou 50 parkovacích míst.

Učebny pro pořádání seminářů

Učebny pro pořádání seminářů

Učebny pro pořádání seminářů

Učebny pro pořádání seminářů

Konkrétní informace o prostorách:
Ladislav Kajstura – vedoucí residence

Tel.: +420 555 558 231, Fax: +420 555 558 233
Mobil: +420 739 527 106
Email: ladislav.kajstura@residenceslezska.cz


  • Klidné ubytování v blízkosti ZOO Ostrava

    Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách Studentské Residence Slezská, ubytovacího zařízení při Vysoké škole podnikání a.s. nacházejícího se v příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy. Pokud plánujete výlet do naší moravskoslezské metropole, nabízíme vám dostupné ubytování v rekonstruovaných prostorách s bezdrátovým připojením k internetu, nepřetržitě otevřenou recepci a parkováním zdarma. Hosté Studentské Residence Slezská mohou využít […]

    Více informací
  • Pěti úrovňové vzdělávání

    Vytvořili jsme zcela nový koncept vzdělávání. Učinili jsme významný krok v rozvoji, vytvořili jsme první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. Skupinu tvoří vzdělávací instituce: Vysoká škola podnikání, Mateřská a škola Montessori, Moravskoslezská obchodní akademie a Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního pěti úrovňového vzdělávání.

    Více informací

Rezervace

Rezervujte svůj pokoj již dnes. Dostupná a klidná lokalita v blízkosti ZOO Ostrava s parkováním ZDARMA!

Rezervace ubytování